AKS savikontrolės reikšmė arterinės hipertenzijos gydymui | LSMU DSpace/CRIS

Hipertenzijos savikontrolė

Hipertenzija Anotacija Nors kraujo spaudimo savikontrolė yra dažna tarp hipertenzijos sergančių žmonių, mažai žinoma, kaip gydytojai naudojasi tokiais rodmenimis.

Savarankiškas kraujospūdžio matavimas

Šia apklausa buvo siekiama išsiaiškinti dabartinę JK pirminės sveikatos priežiūros gydytojų savikontrolės nuomonę ir praktiką. JK gydytojų internetinis tyrimas buvo atliktas naudojantis interneto paslaugų teikėju. Gydytojų, kuriems buvo atsakyta, pacientų kraujo spaudimo savęs stebėjimas buvo plačiai paplitęs.

įvyniojimai nuo hipertenzijos hipertenzijos lyga

Nors dauguma naudojo tinkamus matavimo grafikus, kai kurie bendrosios praktikos gydytojai pasiūlė daug dažniau matuoti namus nei paprastai.

Be to, namų kraujospūdžio aiškinimas buvo neoptimalus, tik mažuma pripažįsta, kad diagnozės ir gydymo tikslo reikšmės yra mažesnės hipertenzijos savikontrolė klinikinių matavimų vertės.

Vėlesnės nacionalinės gairės gali pagerinti šią padėtį, tačiau tam reikės tinkamai įgyvendinti.

Kaip matuoti kraujo spaudimą

Įvadas Kraujo spaudimo stebėjimas yra pagrindinis hipertenzijos diagnozavimo ir valdymo aspektas. Kraujo spaudimo kontrolė palaipsniui pagerėjo, daugelis pacientų lieka nekontroliuojami. Todėl, norint pagerinti kraujospūdžio kontrolę, reikia papildomų intervencijų.

  • Užsiėmimai elipsės formos treniruokliu nuo hipertenzijos
  • Prie kiekvienos bylos pridedama informacinė kortelė, kurioje pateikiama trumpa informacija apie bylą - numeris, data, teismas, teisėjas, bylos tipas, šalys, proceso istorija, data ir veiksmai.

Savikontrolė gali būti viena iš šių intervencijų, nors tai priklauso nuo įsisavinimo ir tinkamo naudojimo. Rezultatai Tyrimo metu buvo 38 GP narių, iš kurių buvo aktyvūs svetainėje per 30 dienų.

Komentuoti

Nuo m. Vasario 22 d. Iki m. Kovo 1 d. Srautas per tyrimą.

sergate hipertenzija, sportuokite kodel kyla spaudimas

Pilno dydžio vaizdas reaguojančių gydytojų charakteristikos apibendrintos 1 lentelėje. Vidutinis respondentų kvalifikacijos metai buvo m. Kitų rezultatų vardiklis kokia yra hipertenzijos neįgaliųjų grupė bendrosios praktikos gydytojai, kuriems pacientai stebi savejei nenurodyta kitaip.

Kraujo spaudimo matavimo algoritmas - Distonija November

Tai dažniausiai atliko išorinis technikas arba patikrino kitą praktikos mašiną. Skaitymų skaičius Dauguma respondentų naudojo du ar tris klinikinius hipertenzijos diagnozavimo tris kartus rodmenis 2 pav. Vidaus stebėjimui dažniausiai pasitaikiusios bendrosios praktikos gydytojo rekomendacijos buvo viena ar du rodmenys per dieną 1 ar 2 savaites.

vandens apribojimas dėl hipertenzijos gretutinės 3 laipsnio hipertenzijos ligos

Rekomendacijos dėl savęs matavimo dažnumo svyravo nuo dienos iki šešių mėnesių 3 pav. Namų ir klinikinių rodmenų, reikalingų hipertenzijai diagnozuoti, skaičius.

Padidėjęs kraujospūdis – didysis žmonijos priešas | jusukalve.lt

Pilno dydžio vaizdas Kaip dažnai jūs rekomenduojate, kad žmonės stebėtų kraujo spaudimą? Šiais skaičiais buvo daugybė atsakymų nuo 1—20 mm Hg tiek sistoliniam, tiek diastoliniam koregavimui. Įdomu tai, kad kai kurie bendrosios praktikos gydytojai nurodė, kad nerimo ir atitikties problemos yra tinkamos savikontrolės grupės, o kitos - netinkamos. Pilno dydžio lentelė Diskusija Pagrindiniai rezultatai Dauguma respondentų žinojo, kad pacientai, kurie savarankiškai stebi savo kraujo spaudimą.

Naudoti stebėsenos tvarkaraščiai buvo panašūs į Europos ir JAV rekomendacijų tvarkaraščius.

Susiję straipsniai

Svarbu tai, kad dauguma praktikuojančių specialistų nekoregavo hipertenzijos savikontrolė stebimų matavimų, kad būtų atsižvelgta į tai, kad tokie rodmenys paprastai yra mažesni už standartinius klinikinius matavimus, ir daugelis, atrodo, rekomenduoja labai dažnai. Stiprybės ir silpnybės Tai buvo didelis regioninių atstovų grupių tyrimas, naudojant įprastinę praktiką. Atsakymo rodikliai nėra tiesiogiai palyginami su kitomis metodikomis, pvz.

Respondentai buvo maždaug 5 metai jaunesni nei vidutiniškai, nacionaliniu lygiu pagal kvalifikacijos metus. Tai gali atspindėti internetinės atrankos schemos pobūdį, tai, kad klausimynas buvo susijęs su palyginti nauja technologija ir, be abejo, paaiškina ir vyrų, ir atlyginimų bei lokalių gydytojų pernelyg didelį atstovavimą, palyginti su nacionaliniais bendrosios praktikos gydytojų duomenimis.

Naujosios arterinės hipertenzijos gydymo strategijos

Šie galimi šališkumai galėjo sukelti gydytojų, kurie domisi savikontrolės rezultatais, atsakymus, todėl tikimasi, kad jie bus labiau informuoti nei iš bendrosios praktikos gydytojų. Galiausiai respondentų proporcijos pagal regionus buvo labai panašios į nacionalines, o tai rodo, kad mėginių ėmimo algoritmas, kuris buvo sukurtas siekiant užtikrinti regioninį atstovavimą, dirbo tinkamai.

NICE rekomendacijas rekomendavo diagnozuoti ne biure. Tyrimas buvo atliktas prieš pradedant taikyti naujausias NICE gaires, o — m.

Mūsų draugai

Rekomenduojama savarankiškai stebėti, nes buvo nuspręsta, kad jos nepakanka. Respondentų nepakankamai koreguoja namų rodmenis: Staessės darbas, lyginantis antihipertenzinių vaistų titravimą remiantis klinikų ar hipertenzijos savikontrolė skaitymais, parodė, hipertenzijos savikontrolė tuo pačiu tikslu, palyginti su tuo, kad vartojamas ne biuro vartotojas su klinikiniais matavimais mažesnis gydymas ir blogesni rezultatai, bent jau pasiekus kraujo spaudimą.

  • Ar galima paaukoti kraujo kraujo donorystei sergant hipertenzija
  • Arterinė hipertenzija - Sveikas Žmogus
  • Skaitykite forume: Dalintis: Kraujagyslės sudaro labai svarbią kraujotakos sistemos dalį.
  • AKS savikontrolės reikšmė arterinės hipertenzijos gydymui | LSMU DSpace/CRIS
  • Vyresnio amžiaus pacientų arterinės hipertenzijos gydymas | LSMU DSpace/CRIS

Tai rodo, kad gydytojai, kurie naudojasi savarankišku stebėjimu be tokio koregavimo, savo pacientams suteiks suboptimalią priežiūrą.